загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії для переселенців: що може змінитись для українців у ЄС

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Європейський союз може допомогти Україні з виплатами пенсій українцям, які через війну змушені були виїхати за кордон і набули статусу тимчасового захисту в країнах Європи.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики. Зазначається, що це питання було обговорено під час зустрічі міністра Марини Лазебної з головою Комітету Європейського парламенту з питань зайнятості та соціальних питань Драгошем Післару у Брюселлі.

ЄС та Україна можуть спільно виплачувати пенсії громадянам, навіть за відсутності двосторонніх угод. У ході переговорів також було обговорено, як враховуватимуть стаж і як платитимуть країни.

Також Марина Лазебна просила, щоб українці, які поїхали до ЄС, але продовжують працювати на українському ринку, сплачували податки до бюджету України.

Ще чиновниця закликала не скасовувати соціальні гарантії тим біженцям, які тимчасово повернулися до України, аби вирішити нагальні справи.

Джерело:
До списку новин