загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Залишилися без будинку: подружжя пенсіонерів з Количівки три місяці живуть у лазні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Шість квадратних метрів у лазні та гараж замість кухні. Це все, що залишилось у родини Дуків після обстрілу будинку в Количівці. Від нього залишився один фундамент. Родина нікуди не виїжджала, а обстріли пересиджували у погребі місцевого фермера. Чому не виїхали, як облаштовували лазню і де планують жити — далі у матеріалі. Олена Дука з посмішкою показує стару лазню, де тепер сплять вони з чоловіком.

А ще три місяці тому не вірила, що все це буде відбуватися з нею. "Дві лавки, слава Богу, знайшли на даху, бо вони залишились живими і не згоріли. Там я ось це поєднала, і ось тут ми і живемо". Залишилися без будинку: подружжя пенсіонерів з Количівки три місяці живуть у лазні Олена Дука.

На поличці зубна паста і мило в пакеті, а поруч складений одяг. Так родина Дуків живе вже три місяці. Росіяни тричі обстрілювали будинок. Спочатку вилетіли вікна, потім —двері, а на третій раз від будинку залишився один фундамент. Залишилися без будинку: подружжя пенсіонерів з Количівки три місяці живуть у лазні Ванні засоби.

 "Це в нас була столова, а тут такий коридорчик, а ось тут кухня і холодильник, а ось тут холодильна камера. Все згоріло дотла. Взагалі нічого не залишилося. Прийшли ось такі "освободітєлі" і освободили нас ось так від усього. А тепер що хочеш, те й роби". Залишилися без будинку: подружжя пенсіонерів з Количівки три місяці живуть у лазні Згорілий будинок. ФОТО: Суспільне Чернігів Будинок у Количівці родині дістався від батьків. Тут була і літня кухня, і альтанка поруч з ним. Вціліли лише літній туалет, стара лазня і гараж. "Вони по всіх хатах стріляли і по вікнах, а по городу бігала піхота. Ми як почали вискакувати з погреба, так вилетів люк.

Його зірвало з петель і повипадали всі вікна, і той люк згорів над нами. Ми повилазили з погребу, так вже все горіло. Тут у нас вийшла така сама зона бойових дій. За 40 хвилин можна сказати, що вони розбомбили трасу".

Джерело:
До списку новин