загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

«Коли складаю «волинський» сухпайок, мені легшає»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Серед тих, хто в Луцьку добирає продукти у «добову» коробку для бійців ЗСУ, — ​мешканка Голої Пристані, райцентру на Херсонщині. У волонтерській організації вона відтоді, як приїхала в наш край. Тетяна вимушено евакуювалася на Волинь разом з онуком та його сім’єю 12 квітня.

Тоді «здолали» 9 блокпостів окупантів, терпіли, як рашисти порпалися у їхніх валізах і ретельно аналізували, що в телефонах (нічого не знайшли, бо херсонці усе заздалегідь «почистили»). Жінка згадує: «Як побачила перший український блокпост, то аж заплакала від радості й полегшення».

А покидати домівку мусили, бо хвилювалися за вагітну невістку. Вдома на господарстві залишився чоловік, його мама, брати, сестра, племінники. І там — ​окупанти, що нишпорять по будинках у пошуках українських військових або патріотів… (Власне, з цих міркувань не називаємо й прізвища жінки.).

За ці два місяці, що тут допомагаю, склали 6 тисяч пайків, а загалом – 13 тисяч! У Голій Пристані побачили рашистів у перший же день війни. Варвари заблудилися через декомунізацію. «Їздили повз наше місто туди-сюди, — ​сумовито усміхається пані Тетяна, — ​шукали Цюрупинськ, але тому містечку ще раніше повернули колишню назву Олешки, то вони ніяк не могли зрозуміти цього! Майже добу отак моталися. Куди не повернуть — ​а воно скрізь Олешки.

Вони ж знали, що через той Цюрупинськ веде дорога з Криму на Херсон, а тут він зник. І страшно, і смішно. Тоді казала чоловікові, що мусимо щось робити — ​хоч якісь коктейлі! Ми ж не сиділи, склавши руки: й на мітинги виходили під нашими прапорами, а ті їздили навколо…».

Джерело:
До списку новин