загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Селяни, які отримують мізерну пенсію, - й ті допомагають армії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Уже з перших днів війни у Лисянській громаді, що на Черкащині, налагодили активну й ефективну роботу волонтерів. Свій центр гуманітарної допомоги добровільні помічники назвали "Країна вільних".

Новостворена громадська організація почала щоденно працювати над матеріальним забезпеченням Територіальної оборони, допомагати ЗСУ та внутрішньо переміщеним особам. - З початком вторгнення російських окупантів в Україну ми були дещо шоковані і розгублені, - розповідає керівник центру Тетяна Синицька (на знімку ліворуч разом з волонтерами Андрієм Процівим та Людмилою Візіренко). - Але вже на другий-третій день страх минув, з'явилася рішучість і бажання чимось допомогти нашій армії, котра стала в нерівний кровопролитний бій з озброєним до зубів жорстоким ворогом. Тому почали гуртуватися, самоорганізуватися. Більшість з нас до цього не мала досвіду волонтерства.

Долучили рідних, друзів, колег по роботі та знайомих. Штаб своєї ініціативної групи розташували у приміщеннях споживчого товариства, які нам передали для користування безплатно. І - закипіла робота. Почали збирати кошти, продукти, одяг різними способами: через соцмережі, територіальні громади, навчальні заклади, церкви. Обізвалися благодійники з Івано-Франківська, Чернівців, навіть з-за кордону.

Гуманітарні вантажі отримали з Португалії, Польщі. Все у нас побудовано тільки на довірі. Зі складними запитами від військових виручає особиста комунікація. Й так ми достукуємось до кожного. Просто потрібно вміти слухати та чути людей, а також доносити свою думку. Ніхто не відмовляє, навпаки, запитують, що ще потрібно зробити, підвезти, чимось допомогти. Тетяна Синицька далі розповіла, шо своєрідними центрами з виготовлення тушонок в автоклавах у Лисянській громаді стали села Орли, Будище та Смільчинці.

До сліз доводять волонтерів патріотичні вчинки наших селян-пенсіонерів, котрі отримують мізерну ''колгоспну'' пенсію, а також долучаються до допомоги ''синочкам-солдатам''. Хто приносить з десяток яєць, хто кульок цибулі чи часнику, крупи. А пенсіонерка Любов Хоменко на звичайній сільській плиті вже спекла для захисників більш як чотири тисячі смачнющих пиріжків! ''З пиріжками баби Люби, - жартують бійці, - й ворога легше бити''.

Один з підприємців Лисянської громади нещодавно притягнув до гуманітарного Центру цілу польову кухню, яку одразу ж відправили військовим. Кошти на найнеобхідніше, розповідають волонтери, збирають за лічені хвилини. Нещодавно кинули клич придбати змінне взуття для військових - за півгодини зібрали дев'ять тисяч гривень. Сьогодні волонтером став кожен, кому не байдужа доля країни. Хто вірить у Перемогу й наближає її у тилу своєю сумлінною працею та активною громадською роботою. Черкаська область.

До списку новин