загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Військовий пенсіонер вчить добровольців мінній безпеці та готує до зустрічі ворога

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Добровольчі формування Вінниччини на практиці опановували інженерну справу. Навчаються мінній безпеці та готуються до зустрічі ворога.

Про це розповідають на фейсбук-сторінці «120 бригада територіальної оборони ЗСУ» — Військовослужбовець з позивним «Інженер» прийшов 24 лютого до Сил територіальної оборони добровольцем. Він військовий пенсіонер. Раніше працював начальником інженерної служби спецпідрозділу «Ягуар», був учасником АТО (ООС), — зазначають у повідомленні.

— Прийшов знову на службу, щоб поділитися своїм досвідом та знаннями з менш обізнаними бійцями. Військовий каже, що заняття з вивчення вибухонебезпечних предметів, протипіхотних та противотанкових мін допоможуть добровольцям надалі виконувати бойові завдання.

Джерело:
До списку новин