загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Надходять дивні SMS зі «смішною» сумою пенсії: у ПФУ пояснили, що робити пенсіонерам, коли не працює портал фонду

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Попри те, що перерахунок пенсій та соцвиплат здійснюється в автоматичному режимі, у деяких українців є причини доповнити свою пенсійну справу новими документами, які, на їхню думку, можуть вплинути на розмір пенсії. Тому подати заяву та документи до неї на перерахунок суми пенсії неможливо.

Потрібні для цього поля є неактивними. До того ж останнім часом деяким українцям почали приходити дивні SMS з крихітною сумою пенсії — як глузування з людей у віці, у яких навіть не завжди є доступ до інтернету. Проте співробітники фонду наполегливо рекомендують скористатися особистим кабінетом.

А у виняткових випадках — звертатись на гарячу лінію фонду. «З питань розміру пенсійної виплати радимо звернутися за консультацією на гарячу лінію контакт-центру Пенсійного фонду України 0−800−503−753, 044−281−08−70, 044−281−08−71, надавши більше даних про одержувача».

Також пропонуємо ознайомитись із переліком сервісних центрів головних управлінь Пенсійного фонду України, куди можна звернутися за вирішенням Вашого питання, за посиланням", — йдеться у повідомленні фонду.

Важко зрозуміти, наскільки реалістичними є такі рекомендації та наскільки вони здійсненні.

Джерело:
До списку новин