загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Рівному гігантські черги з пенсіонерів штурмують банк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сподіваються на допомогу від міжнародних організацій. І щоб отримати її, масово кинулися оформляти картки у відділеннях "А-Банку" по всьому місту. Люди розповідають, що почули таку інформацію від своїх сусідів, родичів та знайомих.

Зокрема, в ці хвилини під банківським відділенням на Соборній очікують своєї черги кілька десятків пенсіонерів. Чимало з них прийшли сюди ще о 5-7-й ранку. Дехто намагався потрапити до банку ще минулої п'ятниці, але не зміг. Люди потерпають від спеки та довгого очікування на ногах, адже присісти можна хіба на сходи будівлі.

Розповідають, що одній жінці довелося викликати "швидку допомогу", бо випадково впала зі сходів і могла зламати ногу - скаржилася на нестерпний біль. Працівники відділення кажуть, що самі здивовані ажіотажем. Вони допомагають подати заявку на платформі єДопомога про отримання фінансової допомоги від міжнародних організацій. У міському департаменті соцполітики про ситуацію з чергами до банку знають і теж здивовані.

Але наголошують, що на допомогу від міжнародних організацій можуть розраховувати насамперед ВПО, тобто, переселенці та ті, хто перебуває на окупованих чи деокупованих територіях або там, де досі ведуться активні бойові дії. Виходить, що більшість пенсіонерів, які сьогодні оббивають пороги банків, можуть і не отримати нічого.

Але подати заявку їм ніхто не забороняє і хто знає, можливо, таки пощастить? Фахівці Мінсоцполітики проводять верифікацію даних, чи має право конкретна людина на допомогу. Ось, яку інформацію подано на сторінці платформи єДопомога:

Джерело:
До списку новин