загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ліки, продукти, малюнки, маскувальні сітки – все для українських воїнів з Єрок

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Єрках на Черкащині волонтери, підприємці, прості громадяни, пенсіонери, діти потужно тримають тил. Напевно кожен мешканець громади вніс хоча б часточку себе, своєї душі й праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям. Недавно відправлено черговий вантаж війську з ліками, дитячими малюнками-оберегами, маскувальними сітками та смачнючими пиріжками з вишнями, маком, сиром та повидлом.

«Окрема вдячність всім працівникам, які постійно допомагають, ТОВ “Катеринопільський елеватор” та особисто директору Олегу Боровику за постійну фінансову допомогу. Кожна поїздка не залишається без Вашої уваги та участі. Велика вдячність справжньому пасічнику Сергію Василенку за свіженький мед. (Навіть українські бджілки працюють справно і швидко).

Висловлюємо слова подяки від імені кожного військового. Нині завдяки Вашій підтримці воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати! Дякуємо усім небайдужим жителям громади, які у цей важкий для країни час відгукуються допомагати військовим у зоні бойових дій», – зауважує місцева волонтерка Анна Гунченко.

Велику підтримку волонтерському руху надають також представники Радчиського старостинського округу, Юля Смотрун та вся шкільна родина Єрківської школи, чоловіки, які допомагають вантажити, розвантажувати та доставляти на фронт зібрану гуманітарку. Навіть мешканці єрківських п’ятиповерхівок долучаються до плетіння маскувальних сіток.

Джерело:
До списку новин