загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Виплата пенсії зупиняється, якщо людину визнали зниклою безвісти – Пенсійний фонд України

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо пенсіонеру надали статус зниклої безвісти особи, то виплата пенсії зупиняється. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України. Людина отримує статус зниклої безвісти за певних обставин та з моменту внесення про неї відомостей, що містяться у заяві про факт зникнення до Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Після встановлення пенсіонеру статусу особи, зниклої безвісти за особливих обставин, виплата пенсії зупиняється. Виплата коштів поновлюється після особистого звернення цієї людини до органів Пенсійного фонду України.

Відповідно до статті 47 закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, пенсія виплачується пенсіонеру за місцем фактичного проживання у межах України. Тобто, з урахуванням закону України “Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин”, людина, яка зникла безвісти, є фізичною особою, щодо якої протягом певного часу немає відомостей про її місцеперебування.

Джерело:
До списку новин