загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Секрети довголіття: як харчуватися, щоб продовжити життя на третину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Багато вчених сходяться на думці, що збільшення тривалості життя потребує комплексного підходу. Важливу роль цьому грають принципи харчування.

Дослідження американських учених показало, що скорочення калорійності раціону та її певний розподіл упродовж дня сприяє продовженню довголіття.

З’ясувалося, що скорочення щоденної калорійності харчування на 30% призводить до збільшення тривалості життя на 10%.

Дотримання тривалих інтервалів між їдою одного дня і наступного за ним сприяло продовженню життя на 35%. У цьому тривалість таких інтервалів становила щонайменше 12 год.

Автори дослідження висловили думку, що їхні висновки відкривають нові перспективи подальшого вивчення механізмів старіння.

Джерело:
До списку новин