загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не лише залізничники: у ПФУ назвали ще одну групу громадян, які можуть вийти на пенсію достроково — але за однієї умови

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Пенсійному фонді, де раніше повідомляли, що право на достроковий вихід на пенсію, зокрема, має низка категорій працівників залізничного транспорту, пояснили, коли можуть йти на заслужений відпочинок учасники бойових дій. У ПФУ нагадали, що особи, які належать до учасників бойових дій, визначаються статтею 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їхнього соціального захисту».

«Учасники бойових дій мають право на достроковий вихід на пенсію після досягнення чоловіками 55 років, жінками — 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків та не менше 20 років у жінок», — йдеться у повідомленні.

Розмір пенсії залежить від страхового стажу та доходів, з яких сплачувались страхові внески. До пенсій учасників бойових дій встановлюються: підвищення у розмірі 25% прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність; цільова грошова допомогу на проживання 40 гривень; щомісячна державна цільова допомога у сумі, якої не вистачає до мінімальної пенсійної виплати — 210% прожиткового мінімуму для тих, хто втратив працездатність.

Раніше в ПФУ повідомляли, що право на достроковий вихід на пенсію за віком надано одному з батьків, які до віку шести років виховували дітей, які страждають на тяжкі захворювання і які не отримали права на інвалідність.

Таке право є і у жінок, які досягли 50-річного віку та мають 15 років страхового стажу, якщо їхня дитина тяжко хвора.

Джерело:
До списку новин