загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Україні очікується масштабна перевірка пенсій: хто може втратити гроші під час війни

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Пенсії заберуть у тих, хто оформив їх за допомогою фальшивих довідок. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA. Українці можуть зіткнутися з проблемами під час тривалого перебування за кордоном, а також під час працевлаштування під час отримання соціальної пенсії.

Офіційне працевлаштування пенсіонерів – найчастіший випадок урізання пенсій. Справа в тому, що безробітним пенсіонера двічі на рік автоматично перераховують соцвиплати через зростання мінімальної зарплати чи прожиткового мінімуму. Для працевлаштованих пенсіонерів таких перерахунків не передбачено.

В Україні очікується масштабна перевірка пенсій: хто може втратити гроші під час війни.

Чиновники зазначають, що порушення є масовими. Реєстр не працює, як слід, і справжній обмін даними так і не відбувся. Багато українців, як і раніше, намагаються отримати допомогу одразу в кількох регіонах. Є пенсіонери, які оформили виплати з липовими довідками, а ПФУ заплющили на це очі. Вони купують довідки про стаж та про інвалідність.

Вчена Лідія Ткаченко пояснила: у період дії воєнного стану всі виплати продовжили автоматично, тому звертатися до органів соцзахисту з документами не потрібно. “Вся верифікація може спрацювати за тими виплатами, де є перевірка доходів. За субсидіями, за виплатами малозабезпеченими.

За пенсіями і перевіряти нічого, якщо пенсія призначена, отже, людина вже має на неї право. Єдине порушення – якщо людина померла, але продовжує отримувати гроші. Але це практично неможливо. За пенсіями вони нічого не можуть виловити”, – зазначила експерт.

Джерело:
До списку новин