загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Повчальна історія, яка навчить вас ніколи не нарікати на життя!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В одного господаря двоє робітників працювали в полі і нарікали, які вони не щасливі, що за таку малу платню повинні працювати весь день. «Боже, Боже! Чому Ти нас такими бідними і нещасливими створив?

Одні мають забагато, а інші бідують». Цю розмову почув господар, який сидів у літній альтанці, і покликав обох робітників до себе, відслонив свої груди, а там – одні рани – рак точив тіло, лише ребра було видно.

Тепер говорить господар:

«Візьміть все, що я маю, а дайте менi ваше здоров’я». Після таких слів робітники мовчки пішли до своєї праці. Тому не нарікаймо на своє життя, будьмо завжди задоволені тим, що маємо. Бо найбільшим нашим скарбом, безперечно, є здоров’я.

Юрій Парфанюк

Джерело:
До списку новин