загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

86-річна пенсіонерка з Чернівців: Дуже рада, що я ще потрібна людям

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Домніка Балабойко – справжня берегиня Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва, в якому працює понад 23 роки Кажуть, що кожен палац має свої таємниці і в Чернівцях – не виняток.

- Я хочу вам представити нашу таємну постать, її звуть Дульсінея Шептицька, - під руку приводить тендітну пані заступник директора з адміністративно-господарчої роботи Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва Андрій Книш. У розмові з’ясовуємо, що чернівчанку ще величають тіткою Дусею або ж Дусею Григорівною. І незважаючи на поважний вік, цьогоріч в травні їй виповнилося 86 років, - вона жвава і весела, немов дівчисько. Та навіть її єдиний онук Денис звертається до неї лагідно - Дуська.

Коли ж його запитують, чому не каже їй бабуся, то відповідає: «А бабуся з палицею, а Дуська моя – без палиці».

- Щоб ви нам були здорові, - бажає Андрій Книш своїй підопічній пані Домніці. - Я хочу подякувати за вашу працю, бо ви - наша незмінна нічна директорка, яка більше ніж хто-небудь знає усі таємниці палацу, все контролює, в усьому допомагає і є нашою опорою в усьому. І вже для читачів «Погляду» пан Андрій додає: - Дульсінея вночі виконує обов’язки директора і вона дбає за подвір’я палацу. Тож вся чистота і затишок довкола – завдяки Дусі Григорівні. Стильна пані, зодягнена в спортивно-діловий стиль, знімає затемнені окуляри і охоче ділиться здобутками свого життя, а також – хвилюваннями за теперішнє та майбутнє. Розповідає, що до роботи в палаці працювала впродовж 38 років ткальницею на «Восході»: - Як в 17 років пішла на ту фабрику, так і пропрацювала до пенсії. А вже після пенсії - сюди прийшла. Не вийшла на заслужений відпочинок, бо опікуюся хворим сином, також маю підтримати онука. Мушу працювати.

- Яким би хотіли бачити розмір своєї пенсії?

- Я б хотіла бачити таку пенсію, щоб мені вистачало. У мене все є: я завершую ремонт, одягнутися маю вище голови. Але я б хотіла кудись поїхати відпочити бодай на два тижні, щоб посміятися, поплавати, пожартувати. Ось нещодавно колеги всі поїхали, а я не могла, бо фінанси не дозволяли.

 

Джерело:
До списку новин