загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 

Дочка вийшла заміж проти волі матері. Зараз все ж не старі часи; мати змирилася, але не любила зятя Андрійка. Він був простий, працював на заводі, негарний, не рівня дочці з освітою. Молоді знімали кімнату, а до мами заходили раз у тиждень. Так належить. Дочка дивилася телевізор, тільки чай пила. А на кухні ця теща зятя пригощала різними несмаколиками. Що залишилося, так би мовити.

Холодцем, супом триденним, котлетами, які давно лежали… Не те що кислим або тухлим, але ось віддавала йому несмачне. Нехтувала і так тішила душу. А зять Андрійко їв з апетитом.

З хлібом, теж іноді черствим. Добре їв! Все з’їдав до крихти, тарілку неінтелігентно хлібом протирав до блиску, а хліб з’їдав. І завжди говорив: «Дякую, дуже смачно!». Вигідно досить-таки було згодовувати Андрійка старою їжею.

І якось теща навіть звикла до зятя. І одного разу він їв борщ, який вже втратив колір від підігріву, з миски – теща спеціально йому в емальованій мисці подавала. Багато. І не шкода миску. Він все з’їв і сказав: «Спасибі, дуже смачно! Ніколи не їв такого смачного борщу! Мама померла, коли мені два роки було, а в дитячому будинку такого смачного борщу не давали! Ви так смачно готуєте і завжди мені так багато накладаєте!».

І ця зла теща зблідла і руки в неї затремтіли. Комок в горлі з’явився, а потім вона заплакала. І Андрійко став її втішати і гладити по плечу; покликав дружину з кімнати. І казав: «Твоя мама плаче! Що сталося? Може, я її образив?»… Він ніколи не знав, чому плакала теща. І чому вона стала ще краще готувати.

І чому йому стали подавати їжу в старовинній порцеляновій тарілці з незабудками… Простою він був людиною. І зараз вони дуже добре живуть і спілкуються, вже двадцять років! І ця історія ще і про жіночу душу – ми не злі. Ми іноді не розуміємо. А потім зрозуміємо і обіймемо. І заплачем від каяття; так ось і живемо…

Анна Кір’янова

До списку новин