загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям запропонують "донатити" пенсіонерам

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

До кінця року українцям ще двічі планують підвищити пенсії. Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович анонсувала запуск в Україні меценатського проекту щодо підвищення пенсій українцям.

Про це вона розповіла в ефірі телемарафону. "Ми пропонуємо таку меценатську діяльність стосовно наших пенсіонерів: пропонуємо людям, які готові підтримати пенсіонерів з невеликими пенсіями, адресно перерахувати кошти на збільшення пенсії конкретному пенсіонеру", – зазначила голова Мінсоцполітики.

Вона наголосила, що відповідний законопроект уже розглядають у комітетах Ради. "Такого раніше не було і я сподіваюся, що цей законопроект швидко буде ухвалено.

Він зараз проходить обов'язкові етапи розгляду в комітетах Верховної Ради і найближчим часом, я сподіваюся, ми побачимо його в залі, зможемо доопрацювати, і вже люди зможуть використати такий інструмент", - наголосила Жолнович.

Джерело:
До списку новин