загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Деяким українцям виплатять пенсію одразу за декілька місяців: кому чекати великої суми грошей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Деяким громадянам наступну пенсію буде виплачено відразу за декілька місяців одним платежем. Йдеться про пенсіонерів, які раніше отримували виплати від Укрпошти, а тепер оформили банківську картку та отримуватимуть гроші через банк. Зокрема це стосується громадян, які залишилися на окупованих територіях.

Деяким українцям виплатять пенсію одразу за декілька місяців: кому чекати великої суми грошей?

Про те, як виплачуватимуть українцям пенсію, якої вони не отримали через Укрпошту, розповіли у Facebook Пенсійного фонду України.

Приводом для роз'яснення стало питання, поставлене у коментарях до однієї з публікацій. "Мій дідусь перебуває в Херсоні та оформив пенсійну картку, сказали, що пенсія нараховуватиметься на картку із серпня місяця, але з Укрпошти йому пенсію не приносили за червень та липень, як він може отримати пенсію за ці місяці?" - запитала жінка.

Укрпошта, яка не мала змоги доставити пенсії одержувачам, складає списки пенсіонерів, які не отримали свої виплати, із тими сумами, що їм не виплатили.

На підставі цих списків формуються виплати, які будуть перераховані на банківські картки пенсіонерів. Таким чином, невиплачену пенсію за червень і липень вони зможуть отримати на картку разом із серпневою пенсією чи вересневою.

Джерело:
До списку новин