загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Головні прикмети про лелеку: ось на що слід звернути увагу коли ви її побачили

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Лелеку завжди вважали священним птахом, який захищав людей від негативної енергетики та дарував щастя. Про цього птаха складено багато прикмет й всі про хороше. У наш час зустріти цього птаха дуже складно, але деяким щастить. Вашу зустріч допоможуть пояснити прикмети про цих птахів. Якщо лелека живе на даху, що це означає?

Ці птахи завжди вили гнізда біля житлових будинків. Найчастіше вони розміщуються на дахах. Якщо гніздо звито на даху – це означає, що господар дуже щаслива людина. Прикмети про лелек: Якщо птахи звили гніздо на вашому даху, чекайте сімейного щастя та благополуччя. Якщо птах живе у вас на даху, ви переживете багато гарних моментів у вашому житті. Деякі люди заманюють до себе лелек.

Лелеки оберігають оселю від блискавок. Якщо наснилась лелека, це можна розтлумачити, так само як би ви її побачили по справжньому. Вас чекає успіх та радість, якщо ви побачите, як лелека пролітає через двір. Ці птахи можуть принести не добрі звістки. Існують й погані прикмети, але їх потрібно правильно зрозуміти. Якщо птах покинув своє гніздо, але знаходиться поряд, вам слід насторожитися.

Розгадка – з домом можуть відбуватися погані речі. Якщо птахи повністю покинуть дім та гніздо, незабаром дім повністю зруйнується. Вона може згоріти або її повністю знесуть. Іноді це може означати те, що скоро у дім прийдуть такі події, які не дадуть спокійно жити у цьому домі.

Птахи можуть перенести гніздо на іншу оселю й це, також, вважається не добрим знаком.

Що буде, якщо ви поглянете на птаха, який летить над головою? Варто подивитися здалеку за птахом, який пролітає у вас над головою.

Це є ознакою того, що небесні сили завжди прийдуть на допомогу. Якщо зустріти птаха на дорозі або на даху – чекайте гарних новин. Зустріч на дорозі ще може означати, що вам сміливо можна виконувати заплановану справу. Всевишній вам у цьому допоможе. Летючий птах віщує зустріч з давно очікуваною людиною.

Ця зустріч буде дуже радісною. Якщо багато лелек пролетить над оселею, до вас прийдуть гості, які принесуть гарні вісті та настрій. Побачивши лелеку у небі, потрібно йти у бік її польоту. Якщо ви знайдете перо птаха, принесіть його додому й це буде вашим талісманом. Воно принесе щастя та гармонію у родину.

Прикмети про заміжжя.

Саме лелека зберігає сімейні узи та буде супутником протягом всього життя. Нехай одинока дівчина побачивши лелеку у небі чекає заміжжя у цьому році. Не побачили птаха, вишийте його на тканині, а краще пару. Тоді ви скоро зустрінете коханого та налагодите стосунки, якщо ви вже маєте стосунки.

Не можна дарувати статуетки у вигляді лелек. Не можна статуетки зберігати вдома, вони приносять нещастя, труднощі та всілякі негаразди.

До списку новин