загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

6 мільйонів хрестиків: майстриня встановила рекорд України, вийшовши на пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якось вона побачила незавершену серветку, над якою працювала внучка, взяла голку й спробувала вишивати. І з того часу це стало її улюбленим заняттям. У роботі Тетяна Миколаївна використовує старі нитки, розпускаючи шапки та светри. І лише кольори рідкісних відтінків купує в магазині.

Майстриня вишиває не лише за готовою схемою, а й доповнює, «перевдягає» та переміщує героїв сюжету картини. Буває, до 100 кольорів ниток у роботі використовую. «Щоб обличчя на полотні «Таємна вечеря» були більш виразними, вишивала їх з масштабом 1 до 1, а одяг 1 до 4, — ​розповідає Тетяна Миколаївна. 

​- Чим більше відтінків у картині, тим вона «живіша». Буває, до 100 кольорів ниток у роботі використовую. Якщо придивитися, то товщина їх різна, але після того, як я попрасую та відпарю, вони між собою «потоваришують» і разом створюватимуть ефект об’єму». За 15 років рукоділля вона вишила величезну кількість картин, які зараз перебувають у приватних колекціях України і світу. Свою ж власну — ​зі 120 вишитих полотен — ​пані Тетяна представила на авторській виставці в рідному Кременчуці. Там члени експертної ради Національного реєстру рекордів України з Києва зареєстрували нове досягнення у заявленому рекорді «Найбільша кількість вишитих хрестиків на авторських картинах», категорія «Мистецтво»: 6 716 030 хрестиків, загальна площа — ​25,37 кв. м. Саме з такими параметрами досягнення Тетяни Мкртчян входить до Національного реєстру України.

Джерело:
До списку новин