загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям, які виходять на пенсію, рекомендують зараз від неї відмовитись: є вагома причина

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українцям, які досягли пенсійного віку і отримали право на заслужений відпочинок, радять продовжувати роботу, але відмовитись від пенсійних виплат. У цьому випадку, після якогось часу, їхня пенсія буде набагато вищою.

Українцям, які виходять на пенсію, рекомендують зараз від неї відмовитись: є вагома причина - today.ua Таку поправку до пенсійного законодавства було внесено у лютому поточного року. Механізм нарахування відкладеної пенсії такий, що чим довше пенсіонер не отримуватиме своїх виплат, тим вищою буде його пенсія згодом. Коли розпочати її отримувати – пенсіонер вирішує сам. Як зростатиме відкладена пенсія?

Згідно з ухваленим законом, за кожен місяць відкладеної пенсії людині згодом виплачуватимуть надбавку у розмірі 0,5% від її розрахункової пенсії. Тобто за рік її розрахункова пенсія зросте на 6%, за два роки – на 12% і так до 5 років.

Українцям, які виходять на пенсію, рекомендують зараз від неї відмовитись: є вагома причина.

Наприклад, якщо ваша розрахункова пенсія при досягненні пенсійного віку (у 60 років) становила 5000 гривень, і якщо ви відкладете її виплату на рік, то через рік зможете отримувати по 5300 гривень щомісячно.

А якщо відкладете її на 5 років, то з 65 років зможе отримувати на 30% більше, тобто по 6500 гривень щомісяця.

Джерело:
До списку новин