загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Києві пенсіонерка грає гімн України на баяні, перебуваючи на балконі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Києві пенсіонерка без музичної освіти радує жителів міста виконаннями композицій на баяні. Так, 76-річна Людмила Звєрєва виходить на балкон і грає гімн України. Про літню жінку розповіли в ТСН.

Історія пенсіонерки Людмила живе в комунальній квартирі недалеко від Центрального залізничного вокзалу. Колишня зварювальниця на Чорнобильській атомній електростанції каже, що не знає жодної ноти, але грає на баяні для перехожих у центрі Києва.

"Я жодної ноти не знаю, добре пам'ятаю, що "до-ре-мі-фа-сіль-ля-сі" колись вчили в школі", - розповіла пенсіонерка. Людмила Іванівна працювала зварювальницею на Чорнобильській АЕС. Бувала і на Запорізькій атомній, яку зараз окупували росіяни. Їм вона посилає гнів і прокльони. "Вони дограються, су*и! Вибачте за слово. Вони дограються, вони під такі санкції потраплять. Я нічого не можу вдіяти, а Америка їм так зробить. Ось як молодих, знаєш, натягують", - зазначила вона.

Людмила Іванівна живе на маленьку пенсію, але за свою музику навіть не бажає отримувати грошей. Гімн для киян Музикантка-любителька розважає городян своїми композиціями на баяні.

У баяністки двоє власних дітей і дві жінки колись стали називати її мамою. Людмила обожнює грати пісні про материнську любов.

Джерело:
До списку новин