загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Частині українців піднімуть пенсію тільки після війни: кому не пощастило

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

З 1 березня 2022 року деякі категорії пенсіонерів набули право на індексацію пенсій, декілька хвиль якої вже відбулися цьогоріч. Однак для нардепів, держслужбовців і науковців така можливість з'явиться лише після закінчення повномасштабної війни.

Про це йдеться в постанові КМУ №727 від 22 червня 2022, і зазначено в законі Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства.

Після скасування чи припинення воєнного стану в Україну пенсії підвищать для державних службовців, народних депутатів і науковців. З першого числа місяця, що настане за місяцем скасування воєнного стану, набере чинності постанова Кабміну №727.

Індексація пенсій становитиме 14%, тобто перерахунок пенсійних виплат проведуть шляхом підвищення на коефіцієнт збільшення (1,14) розміру пенсії, обчисленого згідно із законами, без урахування надбавок і доплат Раніше "Апостроф" повідомляв, що індексація пенсій у 2023 році залишається під питанням через негативний вплив війна на економіку України.

Джерело:
До списку новин