загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У Львові пенсіонер відсудив у комунальників, які відмовилися ремонтувати квартиру через затоплення, понад 60 тисяч гривень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Квартиру пенсіонера затоплювало двічі. Перший випадок стався ще у 2018 році, коли через погано проведені роботи з відключення квартир від централізованого опалення прорвало одну з труб на горищі. Чоловік звернувся до до ЛКП “Львівський ліхтар”, на балансі якого перебуває будинок, з вимогою відремонтувати мережу опалення і провести ремонт у його квартирі. На цей лист йому відповіли, що ЛКП ліквідувало аварію та привело систему у належний технічний стан. Втім вже менш ніж за два місяці квартиру чоловіка затопило ще раз.

Він звернувся до ЛКП та Франківської районної адміністрації, аби йому відремонтували квартиру чи оплатили ремонт, однак ані одного, ані другого не отримав. Через це пенсіонер змушений був звернутися до суду. Представник ЛКП “Львівський ліхтар” у суді заявив, що вважає, що у випадках затоплення квартири винне ПП “Оселя плюс”, яке проводило роботи з відключення квартир у будинку від централізованого опалення, внаслідок чого і сталися прориви води.

Представник ЛКП “Львівський ліхтар” у суді заявив, що вважає, що у випадках затоплення квартири винне ПП “Оселя плюс”, яке проводило роботи з відключення квартир у будинку від централізованого опалення, внаслідок чого і сталися прориви води. Проте балансоутримувачем будинку є ЛКП “Львівський ліхтар”, тож Франківський районний суд вирішив задовольнити позов пенсіонера. Суддя Світлана Мартьянова стягнула з ЛКП 61,5 тис. грн збитків на ремонт у квартирі і 5 тис. грн моральної компенсації, а також 5 тис. грн судових витрат.

Джерело:
До списку новин