загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

В Радивилові відбувся День традиційного костюма

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

4 вересня, в неділю на території історичної Волині, в містечку Радивилові Рівненської області, в етно парку "Ладомирія", відбувся День традиційного костюма. Свято було започатковане п’ять років тому. Захід неабияк сприяє продовжувати досліджувати і відроджувати український, в тому числі, автентичний одяг.

Організатор свята, історик Володимир Дзьобак, голова ГО "Центр дослідження і відродження Волині" прокоментував дійство: "День традиційного автеничного костюма пройшов сьогодні в Ладомирії по-домашньому: тихо, камерно, спокійно. Біля сотні людей, приємне спілкування, гарний післясмак. Продовження буде!"

Сторінка етно парку "Ладомирія": https://www.facebook.com/ladomyriia

Фотограф: Мар'яна Олійник

Текст: Тетяна Яцечко-Блаженко

До списку новин