загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Їй 102 років, а внуки захищають Україну

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Скільки може прожити людина? 90, 100, 110 років? Як вона може прожити даровані їй Богом роки? Кому щастить підходити до життєвого фінішу зі світлим розумом і доброю пам’яттю? 102-річній Любові Ярош даровано і таке щастя, і таке ж випробування голодомором і війнами, як її рідній Батьківщині.

Двоє братиків і сестричка стали ангеликами в далекому 1932 році, а їй, 13-річній дівчинці, що збирала колоски, та ще двом братикам пощастило вижити. А потім – німецька окупація, важка робота на залізниці(перелаштовували радянські колії на вузькі німецькі). Заледве вдалося уникнути вивезення до Німеччини, а 16-річного брата таки забрали. Як все нагадує наші дні.

П’ятеро онуків пані Любові захищають Україну, а її доньки разом з нею плетуть кікімори – маскувальні костюми для бійців. За мотивами розповіді Ольги Дубовик(Укрінформ) Фото авторки Ольги Дубовик.

Джерело:
До списку новин