загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У ВР зробили крок до дозволу українцям самостійно збільшувати пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні Верховна Рада України у першому читанні ухвалила законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення механізму участі у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні (реєстр. 7649), який було ініційовано народним депутатом України Лесею Забуранною разом з колегами. Про це нардеп від "Слуги народу" повідомила на своїй сторінці у Facebook. За даними Пенсійного фонду України, станом на 1 квітня 2022 року середній розмір пенсії в солідарному рівні становив 4 370,45 гривень.

З 01 липня 2022 року мінімальна пенсія складає 2027 гривень. Даний законопроект спрямовано на покращення ситуації з соціальним забезпеченням конкретних осіб. Запропоновані зміни до чинного законодавства передбачають можливість добровільної сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відповідно договору, що укладається з Пенсійним фондом України (в електронній формі через Портал "Дія", у тому числі з використанням мобільного додатка "Дія" або веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду).

Такий договір також можна буде укласти на користь третьої особи, крім осіб, інформація про яких відсутня в інформаційній базі системи персоніфікованого обліку. "Це створює передумови для вирішення певною мірою питання пенсійного забезпечення в майбутньому тих людей, які мають не значні внески і матимуть, відповідно, незначний розмір пенсійного забезпечення. 

Добровільні внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування зможуть сплачувати громадяни, які досягли 16-річного віку та не належать до осіб, яким призначено пенсію у солідарній системі. При цьому платник зможе самостійно визначати розмір страхових внесків, періодичність та строки їх сплати", - наголосила Забуранна.

Джерело:
До списку новин