загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Військові пенсіонери зможуть отримувати виплати через ПриватБанк

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Військові пенсіонери отримуватимуть виплати за новою програмою. Тому перед багатьма з них постало питання «клієнтом якого банку стати»: державного чи комерційного? З одного боку комерційні фінансові установи дають багато додаткових бонусів: кашбеки, подарунки.

З іншого боку державні установи є кращим гарантом того, що персональні дані та готівка під захистом. Тому краще обирати другий варіант. Відтак оформити банківську картку можна буде у ПриватБанк всього за декілька хвилин. Для цього варто лише 1 раз звернутися у будь-яке відділення банку. Ще у липні ПриватБанк запустив випуск карток для пенсіонерів військових. Переваг у програми дійсно багато, її вже оцінили користувачі.

По-перше, заява швидко оформлюється. При собі необхідно мати мінімум документів, щоб відкрити таку картку. Приходити необхідно лише 1 раз. Якщо загубили картку, то її заміна на нову займе 15 хвилин.

По-друге, пенсія нараховується на карту день у день. А це значить, що ніяких затримок із виплатами не буде ні у вихідні, ні у святкові дні. По-третє, готівку можна знімати без зняття %. Навіть, якщо людина хоче сплатити комунальні послуги цією карткою, з неї не будуть знімати додаткові кошти за проведення операції.

Усі власники таких пенсійних карток отримують безкоштовне смс-оповіщення від банку про зарахування пенсії, баланс на карті після зняття готівки тощо. А це надзвичайно зручно. Разом з тим військові пенсіонери можуть самостійно обирати банк для виплат.

Це передбачено законом. Відповідні законопроєкти Верховна Рада України прийняла ще у червні. Саме тоді вона звільнила військових від податків на війну та оптимізувала систему пенсійних нарахувань.  Раніше пенсії можна було отримувати лише через поштові відділення або «Ощадбанк».

Джерело:
До списку новин