загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Які гуртки можуть відвідувати пенсіонери у Вінницькому Терцентрі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вивчити іноземні мови, вдосконалити комп'ютерну грамотність чи нарешті зайнятися фізичною активністю з професійними менторами – на базі Територіального центру соціального обслуговування у Вінниці відкрили чимало гуртків для вінничан похилого віку.

Одна з відвідувачок центру, 63-річна пані Наталія розповіла, що гуртки у відділенні денного перебування жінка відвідує вже три роки поспіль. Тут вона знайшла нових приятелів за інтересами та навіть навчилася їздити на велосипеді у поважному віці.

Я заприятелювала з багатьма людьми та навчилась їздити на велосипеді. Колись, ще в дитинстві, я востаннє сідала на двоколісний, а сьогодні впевнено їду містом разом з тренером та своїми "колегами".

До занять я стараюсь підключити і чоловіка, адже навчання і заняття спортом – найкращий спосіб залишатись молодим, - додає вона.

Директорка територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська переконана, що активне дозвілля дуже важливе не лише для молоді, а й для старшого покоління. Попри вік, люди повинні яскраво проводити свій час, тому хочемо урізноманітнити будні тих людей, які вже вийшли на пенсію.

У Центрі є багато напрямків, де кожен зможе знайти себе. Ми, своєю чергою, постійно вдосконалюємось, аби тим, хто відвідує наш центр, було цікаво, весело і корисно, - зауважує Галина Бачинська.

Отож, якщо ви громадяни пенсійного віку і маєте бажання з користю провести свій час, не втрачайте можливість завітати на безкоштовні гуртки за такими напрямками: англійська та німецька мови, комп’ютерна грамотність, психологія, українська мова та літературний гурток, рукоділля та творча майстерня.

Джерело:
До списку новин