загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мінсоцполітики ініціює призначення субсидій та пільг через Пенсійний фонд: навіщо це потрібно

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Міністерство соціальної політики пропонує оновити механізм призначення субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу, через задіяння Пенсійного фонду. Про це йдеться у повідомленні відомства.

Там нагадують, що зараз прийом документів і призначення субсидій і пільг здійснюється управліннями соціального захисту населення на місцевому рівні, причому з прив’язкою до місця, де розміщено відповідне управління.

Оригіналом же поданих документів та виплатних документів є паперова форма, а це стало небезпечним в умовах загрози бойових дій чи окупації, адже опрацювання заяв на субсидії та пільги в громадах, де тривають бойові дії або які були окуповані, неможливе.

"В тих громадах, куди переміщаються громадяни, процедура призначення - складна і тривала. Адже при зміні місця проживання, людина має повідомити УСЗН, де перебувала на обліку, для припинення надання виплат, а потім звернутися до УСЗН за новим місцем проживання для переведення отримання виплати. Це займає від кількох тижнів до кількох місяців, протягом яких людина залишається без виплат", - зазначають у відомстві. Тому аби захистити право громадян отримувати такі виплати в міністерстві і пропонують здійснювати призначення субсидій і пільг через Пенсійний фонд.

"Використання ІТ-систем Пенсійного фонду дозволить прийняти документи громадян на отримання житлових субсидій і пільг в будь-якій точці України. Наприклад, субсидію для громадян, які проживали в Херсонській чи Запорізькій області, можна буде призначити у Львові чи Вінниці", - йдеться у повідомленні.

Джерело:
До списку новин