загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У жовтні деяким пенсіонерам додадуть по 300 гривень. Кому саме?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Це підвищення стосуватиметься не всіх літніх людей. Для того, щоб отримати надбавку, пенсія має бути меншою за 10 340 гривень. Ті, у кого пенсія вища за зазначену суму, можуть не розраховувати на підвищення. Загалом міністерка з соціальної політики Оксана Жолнович заявила, що 70-річні не повинні отримувати менше ніж 3 000 гривень.

Якщо навіть з доплатою ця сума менша, то її "дотягуватимуть" і округлятимуть. Вікову доплату отримають майже 1,7 мільйона українців У жовтні буде підвищення пенсії через зростання мінімальної зарплати із 6500 гривень до 6700 грн. Тож зросте мінімальний та максимальний показники пенсії.

Мінімальну пенсію за віком підвищать непрацюючим і тим, хто: досяг 65 років і більше;має необхідний страховий стаж (від 30 та 35 років для жінок та чоловіків відповідно). Зауважимо, що наступне підвищення виплат відбудеться наприкінці року – у грудні.

Джерело:
До списку новин