загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Більше онлайн-послуг для ветеранів та їхніх родин: спільний договір уклали три міністерства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Мінсоцполітики, Мінветеранів та Мінцифри уклали договір про інформаційну взаємодію, спрямований на розширення переліку онлайн-послуг для захисників, захисниць та членів їхніх родин.

Міністерство соціальної політики України, Міністерство у справах ветеранів України та Міністерство цифрової трансформації України підписали договір про інформаційну взаємодію щодо обміну відомостями з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

Про це повідомили у Мінсоцполітики. Зробили це, зокрема, для забезпечення функціонування Єдиного державного реєстру ветеранів війни. “У межах обміну Мінсоцполітики передає інформацію з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, до Мінветеранів по кожній особі-ветерану війни – статус, дані про звернення за призначенням пільг, допомог, дані про факти надання виплат, компенсацій тощо”, – зазначається у повідомленні.

У Мінсоцполітики наголошують на тому, що інформаційний обмін є важливою складовою цифровізації соціальної сфери України. Зокрема, об’єднання державних структур допоможе розширити перелік онлайн-послуг для захисників, захисниць і членів їхніх родин.

Джерело:
До списку новин