загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Проект держбюджету-2023 поки що не передбачає гроші на індексацію пенсій у березні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Проект державного бюджету на 2023 рік, переданий Кабінетом Міністрів на затвердження Верховної Ради, поки що не передбачає гроші на індексацію пенсій у березні. Про це міністр соціальної політики Оксана Жолнович повідомила в ефірі програми "Сніданок з 1+1", передають Українські Новини.

"Закладено збільшення росту власних доходів Пенсійного фонду і ми думаємо, що страхові внески, які мають наповнювати Пенсійний фонд, вони збільшаться, ми розраховуємо на їх збільшення.

Відповідно тому я впевнена, що ніякі пенсійні виплати не зменшаться, вони трохи зростуть, з урахуванням того, що в грудні буде підвищено прожитковий мінімум і це зростання в загальному по пенсійній системі десь буде 70 млрд нам коштувати. Але, звісно, ми потребуватиме ще додаткових грошей, для того щоб провести повну індексацію в березні.

І тут ми не закладали остаточну суму, тому що треба буде ближче до цього часу порахувати розмір цієї інфляції та визначити ту суму, яка буде потрібна для індексації", - сказала вона.

Джерело:
До списку новин