загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

100-літній ювілей відсвяткувала жителька Коропщини

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

100-літній ювілей відсвяткувала Софія Сергіївна Пономарчук із Карильського. До оселі ювілярки з теплими вітаннями, поздоровленнями та подарунками завітали рідні для неї люди, близькі, односельці.

«Моя бабуся, Софія Сергіївна, проживає довге й насичене життя, зі своїми радощами й болями. Вона – приклад для моєї мами, для нас – внуків, правнуків! Вона – сильна, працьовита, мудра жінка!», – так розповіла про бабусю Людмила Назаренко. Секретом довголіття ювілярка вважає щоденну працю.

Навіть зараз, попри поважний вік, залюбки господарює на городі, ось днями сама чистила моркву й буряк. «Молодіє душею, коли в роботі», – кажуть про неї. І інших навчає бути працьовитими й старанними. 

Ювілярці судилося пережити воєнні лихоліття, особисті втрати – чоловік, із яким тільки-но одружилася, загинув на війні… Потім – важка післявоєнна відбудова.

Джерело:
До списку новин