загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Зарплати та пенсії заморозять": вже через кілька місяців на українців чекає серйозне фінансове випробування

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Кабміном розроблено та затверджено проєкт бюджету на 2023 рік. Документ створено з урахуванням базового сценарію розвитку економіки.

Як інформує "Obozrevatel", він передбачає складний період для всіх: ані підвищення мінімалки, ані перерахунок мінімальної пенсії, ані інвестиції у проєкті не сплановано. Українська скарбниця буде дефіцитною, вся надія на зовнішні кредити, причому левову частку всіх коштів спрямують на оборону країни від російських окупантів.

Кабмін під час розроблення проєкту бюджету використав консервативний прогноз. Він передбачає зростання економіки в 2023-му лише на 4,6% (після падіння цього року на 33,2%). Були й позитивніші оцінки, які передбачали зростання ВВП більш ніж на 15%. Ситуація насамперед залежить від того, як швидко Україна зможе вибити окупантів зі своєї території та завершити війну. Якщо прогноз уряду виявиться правильним, на українців чекає вкрай складний рік. Ціни зростуть на 30% (2022-го – на 30,1%).

Джерело:
До списку новин