загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розповідаємо через які причини в Україні пенсіонери можуть втратити пенсію

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щороку після перевірки пенсійних виплат, яку спільно проводять Пенсійний фонд, Мінфін та Мінсоцполітики, частина пенсіонерів позбавляється пенсії. Чинним законодавством, а саме законом про «Обов'язкове загальнодержавне пенсійне страхування».

Передбачено кілька причин, з яких можуть позбавити пенсій. Саме на них, ухвалюючи рішення, посилаються територіальні органи Пенсійного фонду або суди.

Стаття 49 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" визначає чотири випадки, коли припиняється виплата пенсій:

-якщо пенсія була призначена особі на підставі документів, що містять неправдиву інформацію, наприклад, якщо є помилка у прізвищі або якщо виплати отримували за сфальшованими документами,

-якщо пенсіонер поїхав за кордон і до його повернення в Україну,

-якщо інше не передбачено міжнародним договором,у разі смерті пенсіонера,у разі неотримання особою пенсійних виплат упродовж шести місяців.

Джерело:
До списку новин