загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

"Шевченківську" хату в Ладомирії на Рівненщині утеплили за давньою технологією

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У етнопарку Ладомирія утеплили 200-річну хату, яку в середині 2021 року привезли із Рівного. Спосіб, у який її підготували до зими, керівник громадської організації "Центру дослідження та відродження Волині" Володимир Дзьобак називає давньою технологією.

Такі хати називають "митими". Півтора місяця пішло на утеплення хати, в цей час її від огляду не закривали. Процес утеплення хати. Фото: Ладомирія Традиція саме таким способом готувати хати до зимівлі побутувала у деяких селах Здолбунівського району, наприклад, у Малих і Великих Мощаницях, Білашеві.

"Така була традиція, де стовбури лишали природним кольором, а між стовбурами зароблювали глиною. І потім вони її білили сумішшю вапна із синькою. Ось цю традицію ми хотіли відродити. Бо по Волині були повністю сині хати", — розповів Суспільному Володимир Дзьобак.

 

Джерело:
До списку новин