загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Обов'язковий накопичувальний рівень пенсії буде запроваджений з 1 січня наступного після завершення воєнного стану року.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Обов'язковий накопичувальний рівень пенсії буде запроваджений з 1 січня наступного після завершення воєнного стану року. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, вже напрацьований відповідний законопроєкт, і Мінсоцполітики отримало завдання прискорити винесення документа до Верховної Ради.

"Згідно з проєктом закону, нововведення почнуть діяти з 1 січня наступного після завершення воєнного стану року. За цей час відповідні міністерства мають напрацювати всю нормативну базу, аби накопичувальна пенсія запрацювала вчасно", — написав прем'єр у Telegram. За словами Шмигаля, накопичувальний рівень стане додатком до солідарної системи.

"Ми націлені на подальше впровадження реформ, аби українці отримували гідні пенсії", — зазначив він. Також урядовці обговорили створення Єдиного соціального реєстру.

Це, за словами прем'єра, разом із впровадженням накопичувальної пенсії, реформа номер один для Мінсоцполітики.

Джерело:
До списку новин