загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У звільнений Лиман надійшла перша гуманітарна допомога та українські пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

«У Лимані вчора було піднято український прапор. Сьогодні як до Лимана, так і до Святогірська були привезені перші пенсії. Їх роздавали людям. Також приїхала і гуманітарна допомога», – розповів Тимошенко.

За його словами, першочерговим завданням, яке постає перед головою Донецької обласної військової адміністрації Павлом Кириленком, є підготовка до зимового періоду. Зокрема, протягом місяця чи півтора Донецька ОВА має намір відновити житло, яке постраждало меншою мірою.

«Кому можна відремонтувати – лагодитимемо, надаватимемо дрова і все необхідне для зимового періоду», – сказав він. У разі більш критичних руйнувань місцевим жителям пропонуватиметься евакуація. Він також зазначив, що часткове відновлення зруйнованої інфраструктури в Лимані та громадах уже розпочалося. Зокрема відкрилося відділення Укрпошти.

Джерело:
До списку новин