загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як виглядали наречені на Рівненщині наприкінці XIX – початку ХХ століть

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У етнопарку «Ладомирія» відтворили весільний одяг жителів Дубровицького району, що на Рівненщині, який побутував у кінці XIX – на початку ХХ століть. Про це повідомили на фейсбук-сторінці парку. 

Весільне вбрання дівчини складалося з намітки, сорочки, лляної спідниці з 6-ти частин, фартуха з 3-х частин, камізельки та крайки. Спочатку дівчина ткала довге полотно на намітку. А вже після – ткали костюм.

На тканині майстрині зазвичай робили різні геометричні орнаменти. Отримати таку тканину означало було рівноцінно дорогоцінному подарунку. Виготовлення жіночої сорочки, яка зображена на фото, займало дві зими, а чоловічої – одну. Хлопець на весілля одягав сорочку, крайку та штани.

Джерело:
До списку новин