загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українські біженці зможуть отримувати пенсію в Польщі: хто має право претендувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

У Польщі існують три вікові групи пенсіонерів. Для кожної з них діє порядок нарахування пенсій. Як польську пенсію отримати українцям? 

Для цього потрібно відповідати одній з вимог. В цілому, існують три вікові групи пенсіонерів. Для кожної з них діє порядок нарахування пенсій. Пенсія в Польщі для біженців з України До першої групи, які можуть претендувати на пенсію в Польщі, відносяться люди, які народилися до 1949 року, пише видання EWW. Якщо ви належите до цієї категорії, то можете претендувати на мінімальну пенсію в Польщі. Жінкам потрібно мати 20 років стажу, а чоловікам – 25 років.

До другої групи входять люди, які народилися в період з 1949 по 1969 рік. В цьому випадку пенсія залежатиме від того, скільки податків ви і ваш роботодавець відрахували в ZUS (Управління соціального страхування) і Пенсійний фонд в Польщі. Розмір пенсії може бути будь-який та залежатиме від суми сплачених податків і від того, як довго ви працювали в Польщі до досягнення пенсійного віку (60-65 років). Є випадки, коли люди отримують менше одного злотого на місяць.

У третю групу входять люди, які народилися після 1969 року. Їхня пенсія залежатиме від рівня податків, який вони заплатили. Зазначимо, у другій категорії роботодавець повинен був платити податки або в ZUS, або в Пенсійний Фонд, а в третій – в обидві організації.

До списку новин