загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Середня пенсія в Україні становить 4 539 гривень - ПФУ

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Україні зареєстровано 10,7 млн пенсіонерів, а середній розмір пенсії трохи перевищує 4,5 тис. грн.  Про це повідомляє Пенсійний фонд України у Фейсбуці, передає Укрінформ.

За інформацією ПФУ, станом на 1 жовтня в Україні зареєстровано 10,7 млн пенсіонерів, 2,7 млн з яких продовжують працювати. Середній розмір пенсії дорівнює 4 539,36 грн, у працюючих пенсіонерів – 4 759,20 грн. Переважній більшості пенсіонерів (74,3%) пенсія призначена за віком.

Читайте також: ПФУ направив на пенсійні виплати в жовтні 14,4 мільярда Як повідомлялося, Кабінет Міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2022 рік, дохідна і видаткова частини якого визначені у розмірі 594,4 млрд грн.

Джерело:
До списку новин