загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Конституційний Суд України захистив право військових на гідні пенсії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відповідне рішення було ухвалене 12 жовтня 2022 року. Колегія суддів визначила, що максимальна пенсія для військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань не може бути обмежена 10 прожитковими мінімумами для осіб, які втратили працездатність, що наразі становить — 20 270 гривень.

Конституційний Суд України наголосив на головній ролі Збройних Сил України та інших військових формувань в обороні України, які своєю мужньою боротьбою забезпечують ефективний захист Української держави та українського народу від агресії російської федерації проти України, яка набула повномасштабного характеру з 24 лютого 2022 року. 

Зазначив, що пенсійне забезпечення як основний складник соціальних гарантій високого рівня стосовно громадян України, які перебувають на службі у Збройних Силах України та в інших військових формуваннях, а також осіб, що збройно захищають суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України під час агресії росії проти України, не може бути скасоване або обмежене.

У мотивувальній частині рішення було визнано, що в умовах збройної агресії російської федерації проти України, що триває, законодавче регулювання порядку реалізації права на соціальний захист має здійснюватися у системному взаємозв’язку з вимогами щодо посиленого соціального захисту військовослужбовців.

Рішення Конституційного Суду України є обов’язковим, остаточним та таким, що не може бути оскаржено.

До списку новин