загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українцям розповіли, як отримати допомогу на похорон пенсіонера, і на яку суму можна розраховувати

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нині, коли багато родин українців через війну та розруху опинились на межі злиднів, людям бракує грошей навіть на поточні витрати. А при цьому життя йде своєю чергою, і в ньому іноді трапляються сумні події, коли доводиться ховати когось із близьких.

У цих витратах великою підмогою стане державна допомога на похорон пенсіонера. Незважаючи на війну, уряд у 2022 році виконує всі свої зобов'язання щодо підвищення пенсій. Проте виплат, які отримують пенсіонери, все одно недостатньо для їхнього поховання у випадку смерті. Та й родичі, на плечі яких лягає цей тягар, теж не завжди заможні. Тому законом передбачена допомога на похорон пенсіонера, яку можуть отримати ті, хто його ховав. Сума допомоги на похорон пенсіонера залежить від розміру його пенсії Законом передбачено виплату дворазового розміру пенсії тим, хто ховав пенсіонера.

При цьому якщо помер військовий пенсіонер, то закон передбачає быльшу суму на його поховання – у розмірі трьох пенсій. Але при цьому є обмеження: сума допомоги не може бути вищою за п'ять прожиткових мінімумів для людини працездатного віку.

На сьогодні ПМ для цієї категорії громадян становить 2600 гривень. Отже, розмір допомоги не може перевищувати 13 000 гривень.

Допомогу не виплачують нікому з родичів у тому випадку, якщо пенсіонера ховали за державний кошт. Як отримати допомогу на похорон пенсіонера.

Для цього потрібно звернутися до будь-якого сервісного центру ПФУ. При цьому термін звернення за такою допомогою не обмежується законом.

До сервісного центру слід подати такі документи:

документ, що підтверджує особу заявника;заяву про надання допомоги;

документи про смерть пенсіонера (довідка про смерть, витяг з Держреєстру актів цивільного стану про смерть).

Але краще, звісно, ​​не вмирати, аби нікого не треба було ховати.

Джерело:
До списку новин