загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пенсії в Україні: які способи виплат та банки лідирують у виплатах грошей

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Станом на початок жовтня в Україні було зафіксовано 10,7 млн. пенсіонерів. Більшість із них одержують виплати через банки — 8,2 млн, або 76,8%. Доставкою грошей за допомогою «Укрпошти» користуються 2,5 млн. осіб, або 23,2%. Про це свідчать дані Пенсійного фонду.

Щодо банків, то трійка лідерів виглядає так:

На першому місці ПриватБанк, послугами якого користується 53,3% пенсіонерів;

На другому місці державний Ощадбанк – 36,6%;

Замикає трійку лідерів Райффазен Банку із охопленням 4,1%;

На решту фінустанов припадає 6%. Станом на 17 жовтня на пенсійні виплати спрямовано 33 млрд грн, у тому числі 7,2 млрд грн через Укрпошту, 25,8 млрд грн через уповноважені банки.

"Укрпошта" вже доставила 84,9% профінансованих сум за жовтень. Нагадаємо, за підсумками вересня «Укрпошта» виплатила 8,6 млрд грн пенсій для понад 2,5 млн громадян. Лише 60 млн грн пенсійних виплат припадає на території Харківської області, що звільнилися. Виплати у регіоні зросли з 49% до 55,6% порівняно із серпнем.

Джерело:
До списку новин