загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Пільги для колишнього працівника культури з села

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На які пільги може розраховувати колишній працівник культури, який нині перебуває на заслуженому відпочинку та проживав і проживає у селі? Як довести, що я маю право на ці пільги?

Н. МАКОГІН, с. Жовчів Івано-Франківської обл. Віталій МУЩИНІН, директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики:

— Частиною п’ятою статті 29 Закону «Про культуру» передбачено, що працівникам державних і комунальних закладів культури, педагогічним працівникам закладів освіти сфери культури, котрі працюють у сільській місцевості та селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у таких населених пунктах і проживають у них, держава забезпечує відповідно до законодавства безоплатне користування житлом з опаленням і освітленням у межах установлених норм.

За повідомленням Міністерства культури, право пенсіонерів, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, на пільги, передбачені частиною п’ятою статті 29 Закону «Про культуру», підтверджується довідкою, виданою відділом культури (культури і туризму) райдержадміністрації або адміністрацією установи (закладу), у якому вони працювали, сільською або селищною радою (у разі ліквідації закладу тощо) за постійним місцем проживання пенсіонера на підставі записів у трудовій книжці.

Джерело:
До списку новин