загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Міністр повідомила, чи вистачить коштів на пенсії у 2023 році

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Планові надходження до Пенсійного фонду проходячи вчасно, тому наступного року планується індексація пенсій. Про це повідомила міністр соціальної політики Оксана Жолнович в ефірі телемарафону. Пенсійний фонд навіть погасив заборгованість за минулі роки перед казначейством.

«В Україні з пенсійною системою проблем немає. Всі планові надходження проходять вчасно, дефіциту в Пенсійному фонді немає. Всі платежі здійснюються вчасно. Більш того, минулого місяця Пенсійний фонд погасив заборгованість за минулі роки перед казначейством.

Тобто фінансовий стан Пенсійного фонду стабільний, оптимістичний і повністю забезпечує всі потреби», — запевнила міністр. «Пенсіонери вже з березня зможуть відчути вирівнювання своїх пенсій. Стабільну роботу Пенсійного фонду забезпечують цифрові інструменти, а дані обробляються незалежно від місця їх подачі», — додала Жолнович. Також, банкір повідомив, яким буде тиск на гривню у 2023 році.

Джерело:
До списку новин