загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кому підвищать пенсії в грудні

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Через збільшення прожиткового мінімуму цього року заплановане ще одне підвищення пенсій. На яке збільшення виплат та хто може розраховувати – читайте в статті ТСН.ua. У бюджеті на 2022 рік розраховане підвищення пенсій у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму – про це повідомили у Міністерстві соціальної політики. Переглянути суми виплат планують у грудні. Мінімальна пенсія зросте на 66, максимальна – на 660 грн.

Така різниця обумовлена законодавством, у якому прописано що максимальна пенсія не повинна перевищувати 10 прожиткових мінімумів, від яких розмір пенсій і залежить. Мінімальна пенсія зросте до  2093 гривень, а максимальна -  до 20 930 гривень. Підвищення пенсій торкнеться таких категорій пенсіонерів: Тих, що отримують мінімальну пенсію. До них належать особи, що досягли пенсійного віку та не мають необхідного страхового стажу, у зв’язку з чим отримують соціальні виплати.Пенсіонери що одержують максимальну пенсію.

Особи, що мають понаднормовий страховий стаж. За кожний рік роботи пенсіонерам, що мають такий стаж, пенсію збільшуватимуть  на 1%. Від грудня 2022 року це становитиме 20,93 гривні. Зауважимо, що за цей рік це буде вже другий перерахунок пенсійних виплат. Перший відбувся у жовтні цього року, у зв’язку з чим середню пенсію підняли до 4539,36 гривні.

Джерело:
До списку новин