загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Перерахунок був, а грошей нема? Пенсіонери збентежені виплатами за жовтень

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щодо перерахунку пенсій у жовтні, то доплати отримали далеко не всі. За даними Пенсійного фонду України, із 10,7 мільйона пенсіонерів підвищення з 1 жовтня отримали лише 2,8 мільйона людей.

Йшлося передусім про доплати тим людям, які мають повний стаж (30 років у жінок та 35 років для чоловіків) і при цьому пенсія не перевищувала трьох тисяч гривень. Найбільше доплат отримали люди віком від 70 до 74 років включно. Особи старші 75 років і з пенсією понад три тисячі гривень взагалі не мали отримувати жодних надбавок. Це стосується осіб молодших 65 років – їм пенсії теж не перераховували, незалежно від розміру пенсії та кількості стажу. Насправді жовтневе підвищення виявилося дуже вибірковим.

Джерело:
До списку новин