загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

4 навички зрілої жінки, які буквально стирають її вік

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

1. Вони бережуть себе Ми живемо у суспільстві, орієнтованому на успіх. Амбіційні люди нерідко працюють по 12 годин щодня. Зірки, особливо спортивні зірки, виходять за межі розумного, щоб бути «кращими». Люди зношуються і витрачають дорогоцінні роки, намагаючись стати кращими, розумнішими, багатшими. Спортсмени вважаються “старими” у 35 років, а моделі ще раніше. Ми всі зношуємося скоріше, намагаючись відповідати вимогам сучасного життя. Але ви можете досягти свого особистого блага, не “збиваючи” себе. З віком дуже важливо знайти баланс між тим, що ви хочете зробити, і тим, що ви можете зробити.

2. Вони стежать за своєю мовою Ідеться не про те, коли ви використовуєте ненормативну лексику, якщо раптово дала про себе знати ваша стара травма або хронічна хвороба. Мова про те, що ви кажете самій собі про себе. Наша культура сповнена стереотипів про те, що старіння для жінки – це погано, вона одержима культом молодості та ігнорує жінок певного віку. Але перевага зрілої жінки в тому, що вона значно ширше дивиться на життя. Поважайте ваш життєвий досвід та мудрість, яку ви набули. Це ваші прекрасні дари, тому не варто говорити про свій зрілий вік у негативному ключі.

3. Вони абсолютно люблять своє тіло Коли ви досягаєте певного віку, ви часто лаєте ту частину вашого тіла, яка «зрадила» вас, почавши провисати, морщитися чи видаватися. Більшість життя ви сприймали своє тіло як належне. Тому коли з роками талія стає ширшою, а ноги вже не такі стрункі, ви сприймаєте це як образу. Проте наука каже нам, що зосередження на цих вікових особливостях вашого тіла насправді може погіршити ситуацію. Коли ви співчутливі до свого фізичного старіння і робите все можливе, щоб тримати своє тіло в тонусі, ці фізичні зміни йдуть на другий план. Чим більше ви зосереджуєтеся на тому, що вас цікавить і що може зробити ваше тіло зараз, тим більше ви отримуватимете задоволення, тим більше життям ви будете насолоджуватися і тим привабливішим ви виглядатимете при всій цій життєвій силі. Все, що ви можете зробити, щоб тренувати свою основну силу та покращити свій баланс, безумовно, варто зробити: йога, пілатес, ходьба. Ваше тіло заслуговує на вашу повну увагу, тим більше у зрілому віці. 4. Вони залишаються цікавими та культивують «мислення зростання» Звичайно, ви знаєте багато, але це лише крапля в морі того, чого можна навчитися. З віком наш мозок стає все менш пристосованим для набуття нових знань — наприклад іноземної мови (хоча це можливо!). Але наш мозок неймовірно добре налаштований для встановлення зв’язків. Привабливі жінки щиро цікавляться життям. Вони розвивають мислення зростання та постійно розширюють свої горизонти. Тому завжди зберігайте цікавість до життя, яка є у дітей, і при виникненні чогось нового у вашому зрілому житті впевнено скажіть собі: «Я можу…».

До списку новин