загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Один священик розповів таку історію тим, хто не ходив до церкви по неділях…

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Один священик розповів таку історію тим, хто не ходив до церкви по неділях.

– По дорозі жебрак зустрів багату людину. Бідний хлопець розповів йому про свої біди. Той пожалів його, а з сім монет, що мав, дав дві. Після того, як жебрак розповів про інші свої негаразди, отримав ще дві монети. Дійшовши до джерела, вирішили освіжитися. Багач поділився їжею зі своїм супутником і, почувши наступну історію свого життя, дав йому ще дві монети. Він був таким милосердним!

Той, хто замість вдячності отримав шість монет, раптом схопив з-під одягу ніж, вимагав сьому монету. Чорна невдячність! На що він насправді заслуговує?- закінчив свою історію священик. – Смерть! – крикнула його аудиторія. “І ви заслуговуєте на таке суворе покарання”, – сказав він їм.

—Ти і є той невдячний жебрак. Бог дав тобі шість днів і тільки один виділив для Себе. І ви вкрали цей день у Нього також.

До списку новин